Aukcje sprzętu poleasingowego

kasa

Aukcje poleasingowe sprzętu / aut, auta poleasingowe to doskonałe źródło pozyskania środków trwałych lub przedmiotów leasingu dla przedsiębiorców. Na aukcjach sprzętu poleasingowego przedsiębiorcy mogą zakupić za gotówkę lub w leasingu po bardzo atrakcyjnej cenie pojazdy osobowe, pojazdy dostawcze i ciężarowe, maszyny i urządzenia a także wiele innych, różnorodnych urządzeń - bez wad prawnych.

Poniżej podajemy odnośniki do najbardziej popularnych serwisów aukcyjnych. Po wyborze przedmiotu leasingu zapraszamy po preferencyjne oferty leasingowe.

Zapraszamy również do podpisania z nami umowy leasingu na pojazdy lub sprzęt wskazany przez Państwa na dowolnej platformie handlowej.

Gwarantujemy najlepszą cenę na aukcjach oraz doradzimy w wyborze przedmiotów leasingu. Przygotujemy dla naszych klientów najlepsza ofertę leasingu operacyjnego, leasingu finansowego oraz kredytu.

Dyrektor ds. sprzedażyZapraszam do korzystania z pomocy prawnej oraz usług konsultingowych.

Artur Podolski
Dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży.

Zapraszamy na FB

Opinie naszych klientów

Wznowienie kredytu

"PKO wypowiedziało umowę kredytową na mieszkanie. Udało się wznowić kredyt i dodatkowo obniżyć ratę miesięczną o 300 zł. Dziękuję za profesjonalną pomoc!"

Wstrzymanie egzekucji

"Mieliśmy z mężem komornika w związku z niespłaconym kredytem. Kancelaria doprowadziła do ugody i umorzenia egzekucji. Polecam."

Sprzeciw od nakazu

"Otrzymaliśmy z Sądu nakaz zapłaty. Kancelaria złożyła sprzeciw i sprawa trafiła na wokandę. Wykonalność nakazu została wstrzymana.Teraz trwają negocjacje z bankiem"

Konsolidacja kredytów

"Miałam 7 kredytów. Zespół UC Consulting pomógł w konsolidacji do jednego zobowiązania. Teraz mam jedną ratę niższą o 50%."

Misja i wartości

Misja UC Consulting sp. z o.o. 

"Konsulting dla klientów w zakresie pozyskania najlepszego finansowania, leasingu lub kredytu. Pomoc prawna oraz konsulting w leasingu oraz umowach kredytowych dla klientów korporacji i instytucji finansowych."

Nasze wartości

  • profesjonalizm i skuteczność
  • doświadczenie na rynku finansowym i prawnym
  • odpowiedzialność
  • wysoki poziom specjalizacji

 

 

Kalkulator leasingowy

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingowy on-line - oblicz, porównaj i sprawdź samodzielnie ratę leasingu na wybrany samochód, maszynę nieruchomość...

Leasing uproszczony

Express C

Wybierz i skomponuj dla siebie najlepszy leasing na samochód, maszynę, urządzenie, nieruchomość....

Pomoc prawna w leasingu

Problem leasing1

Pomoc prawna w leasingu. Masz problem z leasingiem? Przekaż naszemu zespołowi swoją sprawę i wygraj!

Początek strony

leasing - wypowiedzenie umowy leasingu - rozliczenie umowy leasingu - pomoc prawna w leasingu - mam problem z leasingiem - wezwanie do wykupu weksla - wezwanie do zapłaty - leasing bez bik