Aukcje sprzętu poleasingowego

kasa

Aukcje poleasingowe sprzętu / aut, auta poleasingowe to doskonałe źródło pozyskania środków trwałych lub przedmiotów leasingu dla przedsiębiorców. Na aukcjach sprzętu poleasingowego przedsiębiorcy mogą zakupić za gotówkę lub w leasingu po bardzo atrakcyjnej cenie pojazdy osobowe, pojazdy dostawcze i ciężarowe, maszyny i urządzenia a także wiele innych, różnorodnych urządzeń - bez wad prawnych.

Poniżej podajemy odnośniki do najbardziej popularnych serwisów aukcyjnych. Po wyborze przedmiotu leasingu zapraszamy po preferencyjne oferty leasingowe.

Zapraszamy również do podpisania z nami umowy leasingu na pojazdy lub sprzęt wskazany przez Państwa na dowolnej platformie handlowej.

Gwarantujemy najlepszą cenę na aukcjach oraz doradzimy w wyborze przedmiotów leasingu. Przygotujemy dla naszych klientów najlepsza ofertę leasingu operacyjnego, leasingu finansowego oraz kredytu.

Zapraszamy na FB

Opinie naszych klientów

Wznowienie kredytu

"PKO wypowiedziało umowę kredytową na mieszkanie. Udało się wznowić kredyt i dodatkowo obniżyć ratę miesięczną o 300 zł. Dziękuję za profesjonalną pomoc!"

Wstrzymanie egzekucji

"Mieliśmy z mężem komornika w związku z niespłaconym kredytem. Kancelaria doprowadziła do ugody i umorzenia egzekucji. Polecam."

Sprzeciw od nakazu

"Otrzymaliśmy z Sądu nakaz zapłaty. Kancelaria złożyła sprzeciw i sprawa trafiła na wokandę. Wykonalność nakazu została wstrzymana.Teraz trwają negocjacje z bankiem"

Konsolidacja kredytów

"Miałam 7 kredytów. Zespół UC Consulting pomógł w konsolidacji do jednego zobowiązania. Teraz mam jedną ratę niższą o 50%."

Kalkulator leasingowy

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingowy on-line - oblicz, porównaj i sprawdź samodzielnie ratę leasingu na wybrany samochód, maszynę nieruchomość...

Leasing uproszczony

Express C

Wybierz i skomponuj dla siebie najlepszy leasing na samochód, maszynę, urządzenie, nieruchomość....

Pomoc prawna w leasingu

Problem leasing1

Pomoc prawna w leasingu. Masz problem z leasingiem? Przekaż naszemu zespołowi swoją sprawę i wygraj!

Początek strony

leasing - leasing bez bik - leasing bez krd - leasing uproszczony - leasing na samochód - wynajem długoterminowy