Kalkulator leasingowy on-line wylicza wysokość raty leasingowej na podstawie stopy procentowej WIBOR oraz przeciętnej marży firmy leasingowej, po wprowadzeniu ceny przedmiotu leasingu oraz rodzaju przedmiotu leasingu. Na przecięciu wierszy (okres) oraz kolumny (opłata wstępna) wskazana jest rata miesięczna. Rata może być niższa lub wyższa po ocenie wniosku klienta i analizie dokumentów. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem celem złożenia wniosku o leasing, również bez BIK i KRD.

Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem KONTAKT


Zapraszamy do korzystania z wynajmu. Sprawdź stawki za wynajem na portalu: www.najnajem.pl

Zapraszamy na FB

Opinie naszych klientów

Wznowienie kredytu

"PKO wypowiedziało umowę kredytową na mieszkanie. Udało się wznowić kredyt i dodatkowo obniżyć ratę miesięczną o 300 zł. Dziękuję za profesjonalną pomoc!"

Wstrzymanie egzekucji

"Mieliśmy z mężem komornika w związku z niespłaconym kredytem. Kancelaria doprowadziła do ugody i umorzenia egzekucji. Polecam."

Sprzeciw od nakazu

"Otrzymaliśmy z Sądu nakaz zapłaty. Kancelaria złożyła sprzeciw i sprawa trafiła na wokandę. Wykonalność nakazu została wstrzymana.Teraz trwają negocjacje z bankiem"

Konsolidacja kredytów

"Miałam 7 kredytów. Zespół UC Consulting pomógł w konsolidacji do jednego zobowiązania. Teraz mam jedną ratę niższą o 50%."

Kalkulator leasingowy

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingowy on-line - oblicz, porównaj i sprawdź samodzielnie ratę leasingu na wybrany samochód, maszynę nieruchomość...

Leasing uproszczony

Express C

Wybierz i skomponuj dla siebie najlepszy leasing na samochód, maszynę, urządzenie, nieruchomość....

Pomoc prawna w leasingu

Problem leasing1

Pomoc prawna w leasingu. Masz problem z leasingiem? Przekaż naszemu zespołowi swoją sprawę i wygraj!

Początek strony

leasing - leasing bez bik - leasing bez krd - leasing uproszczony - leasing na samochód - wynajem długoterminowy