Blog

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami oraz przepisami z zakresu leasingu, kredytów, oddłużania hipotecznego, restrukturyzacji i najnowszego orzecznictwa w tym zakresie.

Upadłość konsumencka po 24 marca 2020 r.

07-03-2020 Wyświetleń:594 Blog Super User - avatar Super User

Upadłość konsumencka po 24 marca 2020 r. W dniu 30  sierpnia 2019 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, A. Duda podpisał USTAWĘ o zmianie ustawy – Prawo upadłościowe oraz niektóryc(...)

Procedury leasingowania motocykli

02-03-2019 Wyświetleń:1040 Blog Super User - avatar Super User

Procedury leasingowania motocykli Marzenie o dwóch kółkach może być łatwiejsze do zrealizowania za pomocą finansowania leasingiem operacyjnym lub finansowym. Zakup motocykla do nierzadko wydatek o(...)

Rozliczenie stron umowy leasingu z klauz…

04-03-2016 Wyświetleń:3790 Blog Super User - avatar Super User

Rozliczenie stron umowy leasingu z klauzulą waloryzacyjną Elementy konstrukcyjne umowy tzw. leasingu denominowanego W niniejszym artykule, z uwagi na drastyczny w ostatnim okresie wzrost przypadków (...)

Leasing czy kredyt - jakie finansowanie …

30-01-2016 Wyświetleń:3451 Blog Super User - avatar Super User

Leasing czy kredyt? Jakie finansowanie wybrać dla firmy. Czy to w leasingu, czy kredycie, wykorzystując różne instrumenty, przedsiębiorca odliczy koszty od podstawy opodatkowania - rozmowa dla Magazy(...)

Upadłość konsumencka - czy warto?

22-01-2016 Wyświetleń:3152 Blog Super User - avatar Super User

Upadłość konsumencka - czy warto? W dniu 31 grudnia 2015 roku minęło 12 miesięcy od wejścia w życie nowelizacji ówczesnego Prawa upadłościowego i naprawczego, polegającej na wprowadzeniu znaczących u(...)

Pozew – czyli odzyskiwanie roszczeń prze…

22-01-2016 Wyświetleń:3398 Blog Super User - avatar Super User

Pozew – czyli odzyskiwanie roszczeń przed Sądem Nie ulega wątpliwości, iż na przestrzeni ostatnich 26 lat nasze społeczeństwo uległo znaczącej przemianie odzwierciedlającej się zarówno w sferze menta(...)

Zabezpieczenie wierzytelności więcej niż…

21-01-2016 Wyświetleń:4070 Blog Super User - avatar Super User

Nie ma przeszkód do zabezpieczenia tej samej wierzytelności więcej niż jedną hipoteką na tym samym przedmiocie To sedno postanowienia Sądu Najwyższego z dnia 17.06.2015r. wydanego w sprawie o sygn(...)

Wartości zwróconego przedmiotu leasingu

21-01-2016 Wyświetleń:2340 Blog Super User - avatar Super User

Ustalenie wartości zwróconego przedmiotu leasingu Zasadą jest, że dochodzona przez finansującego należność z tytułu niezapłaconych rat leasingowych, powinna zostać zmniejszona o wartość odzyskanego p(...)

Rekomendujemy portal leasingowy: www.strefaleasingu.pl oraz portal ogłoszeń wynajmu: www.najnajem.pl

 

Dyrektor ds. sprzedażyZapraszam do korzystania z pomocy prawnej oraz usług konsultingowych.

Artur Podolski
Dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży.

Zapraszamy na FB

Opinie naszych klientów

Wznowienie kredytu

"PKO wypowiedziało umowę kredytową na mieszkanie. Udało się wznowić kredyt i dodatkowo obniżyć ratę miesięczną o 300 zł. Dziękuję za profesjonalną pomoc!"

Wstrzymanie egzekucji

"Mieliśmy z mężem komornika w związku z niespłaconym kredytem. Kancelaria doprowadziła do ugody i umorzenia egzekucji. Polecam."

Sprzeciw od nakazu

"Otrzymaliśmy z Sądu nakaz zapłaty. Kancelaria złożyła sprzeciw i sprawa trafiła na wokandę. Wykonalność nakazu została wstrzymana.Teraz trwają negocjacje z bankiem"

Konsolidacja kredytów

"Miałam 7 kredytów. Zespół UC Consulting pomógł w konsolidacji do jednego zobowiązania. Teraz mam jedną ratę niższą o 50%."

Misja i wartości

Misja UC Consulting sp. z o.o. 

"Konsulting dla klientów w zakresie pozyskania najlepszego finansowania, leasingu lub kredytu. Pomoc prawna oraz konsulting w leasingu oraz umowach kredytowych dla klientów korporacji i instytucji finansowych."

Nasze wartości

  • profesjonalizm i skuteczność
  • doświadczenie na rynku finansowym i prawnym
  • odpowiedzialność
  • wysoki poziom specjalizacji

 

 

Kalkulator leasingowy

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingowy on-line - oblicz, porównaj i sprawdź samodzielnie ratę leasingu na wybrany samochód, maszynę nieruchomość...

Leasing uproszczony

Express C

Wybierz i skomponuj dla siebie najlepszy leasing na samochód, maszynę, urządzenie, nieruchomość....

Pomoc prawna w leasingu

Problem leasing1

Pomoc prawna w leasingu. Masz problem z leasingiem? Przekaż naszemu zespołowi swoją sprawę i wygraj!

Początek strony