Bankowy Tytuł Egzekucyjny przestaje obowiązywać

akta

BTE przestaje obowiązywać od 01-08-2016 r. - zgodnie z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego z dnia 14-04-2015 r. W rzeczywistości sądy już po ogłoszeniu wyroku TK odmawiają bankom nadania klauzuli wykonalności.

W związku z powyższym, banki zobowiązane są do składania pozwów i kierowania sprawy do rozpoznania przez sąd na zasadach ogólnych, co daje zdecydowanie większą możliwość obrony kredytobiorcy oraz pozwala na wypracowanie ugody z bankiem.

Porady prawne i pomoc profesjonalnej grupy radcowsko-adwokackiej i konsultingowej - w zakresie wypowiedzianych umów kredytowych.

 

Dyrektor ds. sprzedażyZapraszam do korzystania z pomocy prawnej oraz usług konsultingowych.

Artur Podolski
Dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży.

Zapraszamy na FB

Opinie naszych klientów

Wznowienie kredytu

"PKO wypowiedziało umowę kredytową na mieszkanie. Udało się wznowić kredyt i dodatkowo obniżyć ratę miesięczną o 300 zł. Dziękuję za profesjonalną pomoc!"

Wstrzymanie egzekucji

"Mieliśmy z mężem komornika w związku z niespłaconym kredytem. Kancelaria doprowadziła do ugody i umorzenia egzekucji. Polecam."

Sprzeciw od nakazu

"Otrzymaliśmy z Sądu nakaz zapłaty. Kancelaria złożyła sprzeciw i sprawa trafiła na wokandę. Wykonalność nakazu została wstrzymana.Teraz trwają negocjacje z bankiem"

Konsolidacja kredytów

"Miałam 7 kredytów. Zespół UC Consulting pomógł w konsolidacji do jednego zobowiązania. Teraz mam jedną ratę niższą o 50%."

Kalkulator leasingowy

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingowy on-line - oblicz, porównaj i sprawdź samodzielnie ratę leasingu na wybrany samochód, maszynę nieruchomość...

Leasing uproszczony

Express C

Wybierz i skomponuj dla siebie najlepszy leasing na samochód, maszynę, urządzenie, nieruchomość....

Pomoc prawna w leasingu

Problem leasing1

Pomoc prawna w leasingu. Masz problem z leasingiem? Przekaż naszemu zespołowi swoją sprawę i wygraj!

Początek strony

leasing - wypowiedzenie umowy leasingu - rozliczenie umowy leasingu - pomoc prawna w leasingu - mam problem z leasingiem - wezwanie do wykupu weksla - wezwanie do zapłaty - restrukturyzacja umowy leasingu i kredytu - wznowienie umowy leasingu i kredytu